آراد برندینگ
خانه / تدریس زبان انگلیسی / تدریس صوتی زبان انگلیسی به روش نصرت

تدریس صوتی زبان انگلیسی به روش نصرت

آیا با آموزش زبان انگلیسی به روش نصرت آشنایی دارید؟ آیا می دانید با استفاده از این روش تدریس می توانید زبان را با فایل های صوتی به راحتی در منزل بیاموزید؟
امروزه در اینترنت، شبکه های اجتماعی و تراکت های تبلیغاتی با انبوهی از روش ها و متدهای نوین آموزش زبان انگلیسی مواجه هستیم که این روزها همه در پی یادگیری آن می باشند. به راستی کدام یک از اینها مناسب اند؟ مردم همواره دنبال آموزش با کیفیت و قیمت مناسب می گردند. از طرفی با وجود اهمیتی که یادگیری زبان دارد باز هم اکثر مردم دلیل می آورند که وقت یا هزینه ی کافی برای این کار ندارند و باید از کودکی آموزش می دیدند. بله بهتر است که یادگیری زبان را از سنین کودکی و از مهد کودک ها و مدارس ابتدایی آغاز کرد. اما اکنون چاره چیست؟
این همه تبلیغ چه چیزی را می خواهد به ما آموزش دهد. اگر دقت کنید اکثر روش ها مشابه یکدیگر می باشند و آنچه از یافتن آموزشگاه و مدرسین خوب مهمتر است، یادگیری مداوم و پیگیری می باشد. هر چقدر هم یک مدرس خوب باشد اگر بعد از پایان یافتن کلاس تمرین کردن را رها کنیم بعد از چند ماه فراموش می شوند.
فایل های صوتی آموزش زبان انگلیسی به روش نصرت در صد قسمت و به گونه ای طراحی شده اند که در هر قسمت کلمات جلسات قبل نیز تکرار می شود. این فایلها شامل کلمات با تلفظ صحیح و ترجمه فارسی به همراه مکالمات می باشند.
در این فایل ها راهنمایی لازم برای استفاده بهتر آمده است.
اگر مشکل هزینه دارید یا برای رفتن به کلاس وقت ندارید، این فایل ها بهترین گزینه برای آغاز است.
افرادی که پیوسته این فایل ها را گوش داده و تمرینات آن را انجام داده اند به مراتب بهتر از افرادی عمل می کنند که به کلاس های متعدد رفته اند. این فایل ها را به راحتی و با کمترین هزینه می توانید دانلود کنید. بعد از تسلط بر این فایل ها برای پیشرفت بیشتر می توانید از کلاس های معتبری که هزینه ی مناسبی دارند، استفاده کنید.

منبع: آموزش تدریس خصوصی

مطلب پیشنهادی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم

آیا نیاز به تدریس خصوصی زبان انگلیسی دارید؟ آیا می خواهید توسط یک استاد مجرب …

دیدگاهتان را بنویسید