آراد برندینگ
خانه / تدریس زبان فرانسه / تدریس زبان فرانسه در رشت

تدریس زبان فرانسه در رشت

زبان فرانسه بعد از عربی کامل ترین زبان دنیا می باشد. آیا قصد یادگیری زبان فرانسوی را دارید؟ آیا اساتید مجربی را که در رشت زبان فرانسه تدریس می کنند را می شناسید؟
طبق تحقیقات دانشگاه هاروارد، زبان فرانسه پس از زبان عربی کامل ترین زبان دنیا به شمار می رود. کامل بودن یک زبان بدین معنی است که برای هر تعریفی و برای احوالات مختلف کلمات جداگانه ای دارند. هنگام یادگیری این زبان ها متوجه می شوید که برای بسیاری از کلمات معادل فارسی دقیق وجود ندارد.
زبان فرانسه قواعد گرامری زیاد و در عین حال منظم و اصولی دارد که بر زیبایی این زبان می افزاید.
زبان فرانسه به زبان عشق و فلسفه مشهور است. اکثر مقالات علمی فلسفی به زبان فرانسه نگاشته شده اند. با یادگیری این زبان و اصطلاحات فلسفی در صورتی که علاقه مند باشید می توانید مقالات معتبر علمی را در حوزه ی فلسفه ترجمه کرده و کسب درآمد کنید. به دلیل زیاد بودن واژگان و گرامر این زبان، یادگیری آن بیش از زبان هایی مانند انگلیسی طول می کشد اما یادگیری آن شما را بین انبوه مترجمان انگلیسی متمایز خواهد کرد و قادر خواهید بود متونی را ترجمه کنید که دیگران از عهده ی آن بر نمی آیند.
جالب است بدانید بعضی کلمات این زبان در گویش گیلکی هم به کار می روند.
اما برای یادگیری زبان فانسوی چه کنیم؟ آیا به صورت حضوری در آموزشگاه آموزش ببینیم؟ یا در سایت های اینترنتی و کانال های تلگرام دنبال آموزش باشیم؟ در کلاس های عمومی ثبت نام کنیم یا خصوصی؟ تدریس خصوصی در منزل خودمان چه طور؟
بهتر است از اساتید مجرب رشت استفاده کنید. بنا بر شرایط و تمایل خودتان می توانید در منزل یا آموزشگاه این زبان ارزشمند را فرا گیرید.

منبع: آموزش تدریس خصوصی

دیدگاهتان را بنویسید