آراد برندینگ
خانه / تدریس ترکی استانبولی / تدریس جامع ترکی استانبولی نوین

تدریس جامع ترکی استانبولی نوین

آیا به دنبال یادگیری زبان ترکی استانبولی با جدیدترین و به روزترین روش ها هستید؟ برای یادگیری کارآمدترین روش های تدریس نوین این زبان، با ما همراه باشید.

برای تدریس ترکی استانبولی در گذشته ای نه چندان دور و حتی در حال حاضر در خیلی از موسسات، از کتابHITIT  استفاده می شود، اما استفاده از این کتاب به دلیل تدریس یک سری از کلمات غیرمتداول در زبان رایج مردم این کشور و گرامر منسوخ و غیرکاربردی آن، توصیه نمی شود. نحوه ی تدریس این کتاب به قدری خسته کننده و غیر طبقه بندی شده است که مخاطب را به یکباره با دریایی از اطلاعات مواجه می سازد. این بهم ریختگی در ارائه ی مطالب باعث اتلاف انرژی زبان آموزان شده و انگیزه را برای یادگیری این زبان با کاهش شدیدی مواجه می سازد.

کتاب YEDİ İKLİM، کتابی با محتوای کاملا به روز و متناسب با مسایل روز دنیا است که  اصطلاحات رایج و نوین زبان مردم کشور ترکیه را در بخش مکالمات گنجانده است. نکته ی مهم و قابل توجه این که این کتاب منبع اصلی  امتحان TYS، که اصلی ترین آزمون زبان ترکی است، می باشد.

اساتید برتر ما، برای تدریس، کتاب YEDİ İKLİM را برگزیده اند.

تدریس کلمات جدید، مکالمات، گرامر، متن و تقویت زبان از طریق تمرین های شنیداری به آموختن قدم به قدم زبان آموزان از ابتدایی ترین مفاهیم تا پیشرفته ترین مطالب سرفصل های دانشگاه های ترکیه، کمک می کند.

مطلب پیشنهادی

تدریس کتاب ترکی استانبولی

تدریس کتاب ترکی استانبولی غیرحضوری

کتاب ترکی استانبولی غیرحضوری را دارید؟ برای تدریس کتاب ترکی استانبولی غیرحضوری چه کاری باید …

دیدگاهتان را بنویسید