آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت تدریس زبان فرانسه در یزد

قیمت تدریس زبان فرانسه در یزد

تدریس زبان فرانسه در یزد توسط موسسه کانون زبان ایران با قیمت مناسبی انجام می شود. که می توانید لذت یادگیری زبان فرانسه را با آن تجربه کنید.
در ایران یادگیری زبان های خارجی مخصوصاً انگلیسی و فرانسه رواج بیشتری دارد. همچنین در دانشگاه ها نیز رشته های زبان فرانسه و انگلیسی نیز وجود دارد. که دانشجویان زیادی در این رشته ها مشغول تحصیل هستند.
در تهران موسسه ای به نام کانون زبان ایران وجود دارد. که زبان های خارجی زیادی در آن تدریس می شود. بخش زبان فرانسه آن از سال ۵۹ با ۵ سطح مقدماتی شروع شد. که بعدها با استفاده از روش های روز دنیا به ۲۰ سطح مبتدی تا پیشرفته ارتقا یافت. شعبه های دیگر آن در شهرستان هایی مانند تبریز، یزد، اصفهان، گرگان، کرج، مشهد، اهواز و شیراز وجود دارد.
در این واحد آموزشی آزمون های بین المللی زبان فرانسه نیز برگزار می شود. مدارک این موسسه مورد تایید وزارت آموزش و پرورش فرانسه است. و یکی از معتبرترین مدارک برای ثبت نام در دانشگاه های فرانسه زبان به شمار می رود.
این موسسه برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دوره های مجزایی دارد. که در هر کدام از شهرهای ذکر شده، در صورت تمایل می توانید در این دوره ها شرکت کنید. این دوره ها دارای قیمت مناسبی هستند.

مطلب پیشنهادی

نرخ تدریس زبان انگلیسی در تبریز

نرخ تدریس زبان انگلیسی در تبریز

آیا با متدهای تدریس زبان انگلیسی آشنایی دارید؟ می دانید کدام روش آن از بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید